Nábor

28 dní a máme nábor hotový

K 1.1. jsme vypsali čtyři nové pozice do týmu. Dnes jsme obsadili a podepsali poslední z nich. Vše jen přihlášení zájemci přes StartupJobs.cz.

Filip Mikschik 28. 1. 2020 · 1 minuta čtení
Sdílejte

Moc kreativity nakonec potřeba nebylo, takže na kampaň roku jako loni to nebude. Ale to nevadí, uděláme nějaké kreativní kampaně pro naše klienty, už jich pár chystáme.

Přesto jsem zkusil jednu věc — před samotným vypsáním pozice jsme vystavili hlášení, že budeme takovou pozici obsazovat. Jako běžnou inzerci na 3 pozice — marketing, obchod a vývoj. V popisu bylo napsáno, že brzy budeme hledat a kdo chce, tomu dáme vědět s 1.1., kdy pozici oficiálně vystavíme a může se zatím nezávazně přihlásit.

Nezávazných přihlášení jsme získali celkem 62. A i když jsme nakonec ani jednoho z nich v následné komunikaci nevybrali a nastupující noví členové týmu se přihlásili až v lednu na běžnou pozici, vytvořilo nám to velmi zajímavý pool kandidátů. Kteří se přihlásili vlastně nezávazně ;)

Přihlaste se k odběru
Už vám nic nového neuteče díky mému e-mailovému občasníku.
Přečtěte si také...

Pod vlivem nejistoty aneb jak vládní tiskovka ovlivňuje, kolik se vám přihlásí zájemců

Častokrát slýcháme, že na podnikatelské prostředí má v mnoha případech větší dopad nejistota a chaos, než restrikce samotné. Samozřejmě pokud se bavíme o firmách, na které restrikce nedopadají přímo. Když vám někdo zavře krám, tak je dopad jasný. Je to i něco, co pozorujeme i na chování na StartupJobs.cz.

24. 2. 2021 · 4 minuty čtení

Ahoj Neliso

26. 2. 2021 · 1 minuta čtení

O startupech pro ČT24

5. 2. 2021 · 1 minuta čtení

Po Praze se prohání žraloci

3. 2. 2021 · 1 minuta čtení