Nábor

28 dní a máme nábor hotový

K 1.1. jsme vypsali čtyři nové pozice do týmu. Dnes jsme obsadili a podepsali poslední z nich. Vše jen přihlášení zájemci přes StartupJobs.cz.

Filip Mikschik 28. 1. 2020 · 1 minuta čtení
Sdílejte

Moc kreativity nakonec potřeba nebylo, takže na kampaň roku jako loni to nebude. Ale to nevadí, uděláme nějaké kreativní kampaně pro naše klienty, už jich pár chystáme.

Přesto jsem zkusil jednu věc — před samotným vypsáním pozice jsme vystavili hlášení, že budeme takovou pozici obsazovat. Jako běžnou inzerci na 3 pozice — marketing, obchod a vývoj. V popisu bylo napsáno, že brzy budeme hledat a kdo chce, tomu dáme vědět s 1.1., kdy pozici oficiálně vystavíme a může se zatím nezávazně přihlásit.

Nezávazných přihlášení jsme získali celkem 62. A i když jsme nakonec ani jednoho z nich v následné komunikaci nevybrali a nastupující noví členové týmu se přihlásili až v lednu na běžnou pozici, vytvořilo nám to velmi zajímavý pool kandidátů. Kteří se přihlásili vlastně nezávazně ;)

Přihlaste se k odběru
Už vám nic nového neuteče díky mému e-mailovému občasníku.
Přečtěte si také...

Žraloci na home office: Jak to máme ve StartupJobs nastaveno?

Prázdné kanceláře. Všichni na home office. Ale firma musí jet na plné obrátky dále. V následujících odstavcích jsem sepsal, jak s tím pracujeme a jaké přístupy zkoušíme. Třeba vás inspirují.

17. 11. 2020 · 5 minut čtení

PF21

29. 12. 2020 · 1 minuta čtení

Tři nové pozice pro 2020

2. 1. 2020 · 1 minuta čtení

Nejsme jen pracovní portál!

10. 12. 2019 · 1 minuta čtení