Rekapitulace

30

První třicítka za mnou. To si zaslouží menší rekapitulaci, která nevypadá vůbec špatně.

Filip Mikschik 3. 7. 2019 · 1 minuta čtení
Sdílejte

Co se povedlo — mám dvě úžasné děti (ano, už jsme skoro týden ve čtyřech), báječnou manželku Hana, která je se mnou už 13 let (nikdy bych neřekl, že se mnou někdo vydrží, natož tak dlouho ?), fungující profitabilní (!!!) firma StartupJobs se super týmem, kde mě už sedm let baví pracovat. A vlastně všechno, co dělám, prostě dává smysl.

Ale není všechno, jak to na instagramu vypadá. Jsou za tím tisíce hodin práce, často v noci, moc jsme toho poslední roky nenaspal, občas ani nejde zastavit hlavu a usnout. Cena za to je i pomalu se vytrácející vlasy, občasné zažívací potíže a, co si budeme povídat, i trochu rostoucí bříško ? (a ta elektrokoloběžka, co jsem k třicetinám dostal, na to asi moc nepomůže ?) Všechno to stojí za to a nic bych neměnil. Díky moc všem, co jsou součástí této jízdy. Tak na dalších 30! ?

Přihlaste se k odběru
Už vám nic nového neuteče díky mému e-mailovému občasníku.
Přečtěte si také...

Žraloci na home office: Jak to máme ve StartupJobs nastaveno?

Prázdné kanceláře. Všichni na home office. Ale firma musí jet na plné obrátky dále. V následujících odstavcích jsem sepsal, jak s tím pracujeme a jaké přístupy zkoušíme. Třeba vás inspirují.

17. 11. 2020 · 5 minut čtení

PF21

29. 12. 2020 · 1 minuta čtení

28 dní a máme nábor hotový

28. 1. 2020 · 1 minuta čtení

Tři nové pozice pro 2020

2. 1. 2020 · 1 minuta čtení