Ohlédnutí

Konečně se mi podařilo si v práci uklidit na stole. A to nejen na tom v kanceláři.

Posledních několik měsíců bylo pro mě hodně náročných. A hodně se toho změnilo. Od toho stát se tátou (což je nakonec vlastně to nejdůležitější a často mě to drželo nad vodou), přes řadu zklamání po velký fuckup v podobě failu velkého projektu. A vyhrabat se z takového fuckupu trvalo přes půl roku. Bylo to náročné, často dost depresivní období, kdy mi nebylo úplně dobře. Ale s odstupem času jsem za něj rád. Byla to drahá škola, která mi pomohla se posunout. A to nejenom mě.

Filip Mikschik 28. 11. 2017 · 2 minuty čtení
Sdílejte

Moc jsem v poslední době nekomunikoval ani o tom, jak se nám se StartupJobs.cz daří. A že se daří. Jeden měsíc za druhým láme rekordy. Když člověk nastaví priority, dělá to důležité a má ten správný tým (nový a nebojím se říct lepší než dřív), výsledky se dostaví. A ráno se do práce zase těším. Protože dává smysl. Protože mě baví. Jsem vděčný všem, co v tomhle období stáli za mnou. Díky!

A kam dál? Minulý týden jsem se poprvé “služebně” proletěl letadlem. A po Čechách ani na Slovensko to nebylo. Připravujeme spoustu novinek a chystáme se do nových výzev, na které se těším. A častěji je potkáte i na blogu :)

#justkeepswimming

Přihlaste se k odběru
Už vám nic nového neuteče díky mému e-mailovému občasníku.
Přečtěte si také...

Žraloci na home office: Jak to máme ve StartupJobs nastaveno?

Prázdné kanceláře. Všichni na home office. Ale firma musí jet na plné obrátky dále. V následujících odstavcích jsem sepsal, jak s tím pracujeme a jaké přístupy zkoušíme. Třeba vás inspirují.

17. 11. 2020 · 5 minut čtení

PF21

29. 12. 2020 · 1 minuta čtení

28 dní a máme nábor hotový

28. 1. 2020 · 1 minuta čtení

Tři nové pozice pro 2020

2. 1. 2020 · 1 minuta čtení