Expanze

Máme StartupJobs.com

Pět a půl roku. Tolik času uběhlo od první zprávy s dnes už bývalým majitelem StartupJobs.com. Čas od času jsme si psali, bavili se o jeho plánech s doménou, o ceně. A až letos to klaplo a domluvili jsme se. Hlavně protože jsme se za ty roky už “znali” a byl vidět můj dlouhodobý zájem.

Filip Mikschik 28. 6. 2018 · 1 minuta čtení
Sdílejte

Doména je naše.

Jsme tak ti jediní a praví StartupJobs. Jsme StartupJobs.com

Co to pro nás znamená?

Pokud jsme si dali za vizi, že budujeme nejlepší job portál pro startupy, není lepší adresa. Otevírá nám to dveře ke snadnějšímu vstupu na další trhy. Bye bye doménovým spekulantům a jejich výkupnému i přemýšlení o jiném brandu pro některé země. Jsme prostě StartupJobs.

Budeme se stěhovat na .com?

Zatím ne. U StartupJobs.cz i StartupJobs.pl se zatím nic nemění ani to není aktuálně v plánu. Na StartupJobs.com aktuálně sbíráme kontakty do dalších zemí a uživatele z ČR a Polska posíláme na lokální varianty. Jak s dotcomem pořádně naložíme probereme s týmem na našem offsitu v červenci. Už se na to těším.

Protože budujeme ten nejlepší pracovní portál pro startupy na světě.

A jedna stylovka na konec:

#justkeepswimming
Přihlaste se k odběru
Už vám nic nového neuteče díky mému e-mailovému občasníku.
Přečtěte si také...

Žraloci na home office: Jak to máme ve StartupJobs nastaveno?

Prázdné kanceláře. Všichni na home office. Ale firma musí jet na plné obrátky dále. V následujících odstavcích jsem sepsal, jak s tím pracujeme a jaké přístupy zkoušíme. Třeba vás inspirují.

17. 11. 2020 · 5 minut čtení

PF21

29. 12. 2020 · 1 minuta čtení

28 dní a máme nábor hotový

28. 1. 2020 · 1 minuta čtení

Tři nové pozice pro 2020

2. 1. 2020 · 1 minuta čtení