Úspěchy

Nejlepší náborová kampaň a pracovní inzerát jsou ze StartupJobs

Včera proběhlo slavnostní předávání cen Recruitment Academy Awards, kde jsme za StartupJobs soutěžili ve dvou kategoriích. Náborové kampani roku a pracovním inzerátu roku 2019. A jak to dopadlo?

Filip Mikschik 12. 12. 2019 · 2 minuty čtení
Sdílejte

V kategorii náborová kampaň roku jsme vyhráli a v kategorii pracovní inzerát roku jsme získali druhé místo. Vše se točí kolem naší kampaně, kdy jsme začátkem roku 2019 hledali PHP programátory. A získali je. Velmi rychle a velmi efektivně. Podívejte se na celou případovou studii.

Jako pracovní portál běžně pracujeme s velmi omezeným rozpočtem, a i přesto jsme schopni přivést velmi zajímavé kandidáty. V rámci této kampaně jsme si zkusili trochu jiný koncept — lehce vyšší rozpočet na výkonnostní marketing, například ve výši jednoho platu (který jsme ani nevyčerpali) a velká dávka invence a kreativy. A výsledky se dostavily. Z našeho pohledu je to velmi efektivní způsob získávání nových členů týmu, hlavně ve srovnání s hledáním přes personální agentury. Moc rádi takové kampaně vytvoříme i pro další firmy, protože máme za sebou již tisíce vytvořených výkonnostních kampaní a víme, jak na to. To ostatně dokazuje i toto ocenění.

V případě zájmu o nějakou individuální kreativní kampaň neváhejte kontaktovat Filipa na filip@startupjobs.cz.

Přihlaste se k odběru
Už vám nic nového neuteče díky mému e-mailovému občasníku.
Přečtěte si také...

Žraloci na home office: Jak to máme ve StartupJobs nastaveno?

Prázdné kanceláře. Všichni na home office. Ale firma musí jet na plné obrátky dále. V následujících odstavcích jsem sepsal, jak s tím pracujeme a jaké přístupy zkoušíme. Třeba vás inspirují.

17. 11. 2020 · 5 minut čtení

PF21

29. 12. 2020 · 1 minuta čtení

28 dní a máme nábor hotový

28. 1. 2020 · 1 minuta čtení

Tři nové pozice pro 2020

2. 1. 2020 · 1 minuta čtení