Marketing

První video kampaň aneb rozhýbali jsme žraloka

Možná jste ho už potkali. Pana Žraloka v pohybu v našich nových video reklamách.

Filip Mikschik 23. 1. 2019 · 2 minuty čtení
Sdílejte

Když jsme s Kubou na našem marketingovém offsitu přemýšleli, co bychom mohli v lednu (naší největší sezóně) komunikovat, přišli jsme s konceptem, že pro to, abyste byli ve své práci opravdu nejlepší, potřebujete tři základní věci:

Práce, co děláte, musí mít jednoznačně smysl. Práce musí využít váš potenciál. A musíte mít v rámci ní prostor pro růst.

S tímto konceptem jsme pak pracovali dál a výsledkem jsou 3 části naší BEST kampaně:

  • Microsite best.startupjobs.cz— tam jsme připravili a vybrali zajímavé články o těchto třech tématech. Články, co vás posunou nebo inspirují.
  • BEST test— v něm se můžete otestovat, jak moc vaše současná práce splňuje tyto tři hodnoty. Zároveň nám poskytne i zajímavá data, jak třeba prokrastinují lidé podle své pozice, která budeme publikovat. No prostě si ho vyzkoušejte.
  • A to vše komunikujeme našimi video spoty s panem Žralokem, který tyto tři hodnoty hledá. Aktuálně máme dokončené tři kreativy (pár dalších ještě přijde) a podle výsledků je budeme postupně upravovat. Podle mě jsou hrozně super!
Kreativa prostor
Kreativa potenciál
Bumper smysl

Moc díky hlavně Kubovi a Pavlovi, kteří si vzali celou realizaci na starost a celou video produkci jsme tak zvládli kompletně inhouse a naučili se spoustu nového. Kampaň zatím běží jen pár hodin, nemám dost dat, abych mohl celkově hodnotit, čísla jsou ale slibná. Takže video žraloků bude asi přibývat.

#justkeepswimming
Přihlaste se k odběru
Už vám nic nového neuteče díky mému e-mailovému občasníku.
Přečtěte si také...

Žraloci na home office: Jak to máme ve StartupJobs nastaveno?

Prázdné kanceláře. Všichni na home office. Ale firma musí jet na plné obrátky dále. V následujících odstavcích jsem sepsal, jak s tím pracujeme a jaké přístupy zkoušíme. Třeba vás inspirují.

17. 11. 2020 · 5 minut čtení

PF21

29. 12. 2020 · 1 minuta čtení

28 dní a máme nábor hotový

28. 1. 2020 · 1 minuta čtení

Tři nové pozice pro 2020

2. 1. 2020 · 1 minuta čtení