Marketing

První video kampaň aneb rozhýbali jsme žraloka

Možná jste ho už potkali. Pana Žraloka v pohybu v našich nových video reklamách.

Filip Mikschik 23. 1. 2019 · 2 minuty čtení
Sdílejte

Když jsme s Kubou na našem marketingovém offsitu přemýšleli, co bychom mohli v lednu (naší největší sezóně) komunikovat, přišli jsme s konceptem, že pro to, abyste byli ve své práci opravdu nejlepší, potřebujete tři základní věci:

Práce, co děláte, musí mít jednoznačně smysl. Práce musí využít váš potenciál. A musíte mít v rámci ní prostor pro růst.

S tímto konceptem jsme pak pracovali dál a výsledkem jsou 3 části naší BEST kampaně:

  • Microsite best.startupjobs.cz— tam jsme připravili a vybrali zajímavé články o těchto třech tématech. Články, co vás posunou nebo inspirují.
  • BEST test— v něm se můžete otestovat, jak moc vaše současná práce splňuje tyto tři hodnoty. Zároveň nám poskytne i zajímavá data, jak třeba prokrastinují lidé podle své pozice, která budeme publikovat. No prostě si ho vyzkoušejte.
  • A to vše komunikujeme našimi video spoty s panem Žralokem, který tyto tři hodnoty hledá. Aktuálně máme dokončené tři kreativy (pár dalších ještě přijde) a podle výsledků je budeme postupně upravovat. Podle mě jsou hrozně super!
Kreativa prostor
Kreativa potenciál
Bumper smysl

Moc díky hlavně Kubovi a Pavlovi, kteří si vzali celou realizaci na starost a celou video produkci jsme tak zvládli kompletně inhouse a naučili se spoustu nového. Kampaň zatím běží jen pár hodin, nemám dost dat, abych mohl celkově hodnotit, čísla jsou ale slibná. Takže video žraloků bude asi přibývat.

#justkeepswimming
Přihlaste se k odběru
Už vám nic nového neuteče díky mému e-mailovému občasníku.
Přečtěte si také...

Novoroční ohlédnutí: Exponenciální rok 2021

Kdybych měl vybrat jedno slovo, které by mělo vystihnout rok 2021 z mého pohledu, tak by to bylo exponenciální. Po všech směrech.

1. 1. 2022 · 2 minuty čtení

Ahoj Neliso

26. 2. 2021 · 1 minuta čtení

O startupech pro ČT24

5. 2. 2021 · 1 minuta čtení

Po Praze se prohání žraloci

3. 2. 2021 · 1 minuta čtení