Rekapitulace

6 žraločích

Přijde mi neuvěřitelné, že už je to na den přesně 6 let, co jsem v pohodlí svého pokoje přepsal index2.php na index.php a tím spustil tuhle žraločí show.

Filip Mikschik 27. 6. 2018 · 2 minuty čtení
Sdílejte

Poslední rok bylo hodně náročný. Byl ze začátku hodně o vzpamatování se z failu Hiri.cz (velká škola, o které možná někdy příště). Musel jsem postavit prakticky nový tým pro StartupJobs a musím říct, že se to více než povedlo. Tahle parta 14 žraloků pěti národností je profesně, “drajvem” i lidsky nejlepší tým, který jsem kdy měl a člověk se za nimi těší do práce. A to je důležitý. Moc jim za to díky!

Na podzim jsem si řekl, že vyrazíme do zahraničí, podíval se po doménách, co jsme měli nakoupené a našel StartupJobs.pl. Pustli jsme se tak směrem do Polska, které jsme spustili začátkem tohoto roku. Hodně zajímavá zkušenost. Úplně něco jiného, než známe z CZ trhu — nikdo nás nezná, musíme vysvětlovat, proč u nás inzerovat, ne si vybírat a odmítat jako v CZ. Učíme se, jak prorazit na novém trhu, jak nastolit téma práce ve startupech. Posouváme se. Prvních 8.000 uživatelů je dobrý signál. Bude to běh na delší trať, ale zvládneme to. A já můžu občas do práce letadlem.

A jedna velká novinka přijde zítra, až ji představím týmu, ale ta si stejně zaslouží samostatný příspěvek :)

// UPDATE: Tady je — Máme StartupJobs.com

Co nás čeká do další šestiletky?

Po produktové stránce budujeme jediné místo, které budou startupy pro svůj nábor a HR potřebovat. Co přesně to znamená uvidíte už brzy jednak produktově (hned jak se povede nasadit novou verzi a začít ji vylepšovat) a třeba i v některém z dalších blogpostů.

V ČR nás už startupy berou trochu jako samozřejmost — ve smyslu “kde jinde bychom měli inzerovat?” Což je hrozně super tohle od nich slyšet a velká pochvala pro práci našeho týmu. Nechceme se také zastavit jenom v Polsku a chceme pokračovat do dalších zemí, podle kuchařky, kterou si v Polsku píšeme.

Protože budujeme ten nejlepší pracovní portál pro startupy na světě.

A tady jsme si k narozeninám připravili jednu hravou infografiku:

Přihlaste se k odběru
Už vám nic nového neuteče díky mému e-mailovému občasníku.
Přečtěte si také...

Novoroční ohlédnutí: Exponenciální rok 2021

Kdybych měl vybrat jedno slovo, které by mělo vystihnout rok 2021 z mého pohledu, tak by to bylo exponenciální. Po všech směrech.

1. 1. 2022 · 2 minuty čtení

Ahoj Neliso

26. 2. 2021 · 1 minuta čtení

O startupech pro ČT24

5. 2. 2021 · 1 minuta čtení

Po Praze se prohání žraloci

3. 2. 2021 · 1 minuta čtení