Ohlédnutí

Konečně se mi podařilo si v práci uklidit na stole. A to nejen na tom v kanceláři.

Posledních několik měsíců bylo pro mě hodně náročných. A hodně se toho změnilo. Od toho stát se tátou (což je nakonec vlastně to nejdůležitější a často mě to drželo nad vodou), přes řadu zklamání po velký fuckup v podobě failu velkého projektu. A vyhrabat se z takového fuckupu trvalo přes půl roku. Bylo to náročné, často dost depresivní období, kdy mi nebylo úplně dobře. Ale s odstupem času jsem za něj rád. Byla to drahá škola, která mi pomohla se posunout. A to nejenom mě.

Filip Mikschik 28. 11. 2017 · 2 minuty čtení
Sdílejte

Moc jsem v poslední době nekomunikoval ani o tom, jak se nám se StartupJobs.cz daří. A že se daří. Jeden měsíc za druhým láme rekordy. Když člověk nastaví priority, dělá to důležité a má ten správný tým (nový a nebojím se říct lepší než dřív), výsledky se dostaví. A ráno se do práce zase těším. Protože dává smysl. Protože mě baví. Jsem vděčný všem, co v tomhle období stáli za mnou. Díky!

A kam dál? Minulý týden jsem se poprvé “služebně” proletěl letadlem. A po Čechách ani na Slovensko to nebylo. Připravujeme spoustu novinek a chystáme se do nových výzev, na které se těším. A častěji je potkáte i na blogu :)

#justkeepswimming

Přihlaste se k odběru
Už vám nic nového neuteče díky mému e-mailovému občasníku.
Přečtěte si také...

Novoroční ohlédnutí: Exponenciální rok 2021

Kdybych měl vybrat jedno slovo, které by mělo vystihnout rok 2021 z mého pohledu, tak by to bylo exponenciální. Po všech směrech.

1. 1. 2022 · 2 minuty čtení

Ahoj Neliso

26. 2. 2021 · 1 minuta čtení

O startupech pro ČT24

5. 2. 2021 · 1 minuta čtení

Po Praze se prohání žraloci

3. 2. 2021 · 1 minuta čtení