Úspěchy

Nejlepší náborová kampaň a pracovní inzerát jsou ze StartupJobs

Včera proběhlo slavnostní předávání cen Recruitment Academy Awards, kde jsme za StartupJobs soutěžili ve dvou kategoriích. Náborové kampani roku a pracovním inzerátu roku 2019. A jak to dopadlo?

Filip Mikschik 12. 12. 2019 · 2 minuty čtení
Sdílejte

V kategorii náborová kampaň roku jsme vyhráli a v kategorii pracovní inzerát roku jsme získali druhé místo. Vše se točí kolem naší kampaně, kdy jsme začátkem roku 2019 hledali PHP programátory. A získali je. Velmi rychle a velmi efektivně. Podívejte se na celou případovou studii.

Jako pracovní portál běžně pracujeme s velmi omezeným rozpočtem, a i přesto jsme schopni přivést velmi zajímavé kandidáty. V rámci této kampaně jsme si zkusili trochu jiný koncept — lehce vyšší rozpočet na výkonnostní marketing, například ve výši jednoho platu (který jsme ani nevyčerpali) a velká dávka invence a kreativy. A výsledky se dostavily. Z našeho pohledu je to velmi efektivní způsob získávání nových členů týmu, hlavně ve srovnání s hledáním přes personální agentury. Moc rádi takové kampaně vytvoříme i pro další firmy, protože máme za sebou již tisíce vytvořených výkonnostních kampaní a víme, jak na to. To ostatně dokazuje i toto ocenění.

V případě zájmu o nějakou individuální kreativní kampaň neváhejte kontaktovat Filipa na filip@startupjobs.cz.

Přihlaste se k odběru
Už vám nic nového neuteče díky mému e-mailovému občasníku.
Přečtěte si také...

Novoroční ohlédnutí: Exponenciální rok 2021

Kdybych měl vybrat jedno slovo, které by mělo vystihnout rok 2021 z mého pohledu, tak by to bylo exponenciální. Po všech směrech.

1. 1. 2022 · 2 minuty čtení

Ahoj Neliso

26. 2. 2021 · 1 minuta čtení

O startupech pro ČT24

5. 2. 2021 · 1 minuta čtení

Po Praze se prohání žraloci

3. 2. 2021 · 1 minuta čtení