BezPrace.cz

Spouštíme BezPráce.cz

Když jsme pár týdnů zpátky vypustili krátký formulář, kde jsme se ptali lidí z HR, jestli by chtěli pomoci lidem, co právě přišli o práci, nečekali jsme takovou reakci. Formulář nám vyplnila stovka lidí z HR připravených pomáhat.

Filip Mikschik 19. 4. 2020 · 1 minuta čtení
Sdílejte

Tak jsme sedli ve StartupJobs týmu dohromady a připravili koncept, jak lidi bez práce propojit s HR specialisty — dobrovolníky, kteří jim pomohou a když přišel MITON s tím, že mají k dispozici doménu BezPrace.cz, pustili jsme se do práce.

Chtěl bych moc poděkovat celému týmu, který na #BezPrace usilovně pracoval posledních pár dní. A i všem partnerům, které se nám takhle na rychlo podařilo zapojit — Grason & QuickJOBS (mobilní aplikace s nabídkami práce, kde můžete začít prakticky hned), EduCity (s nabídkou vzdělávání), myTimi (s nabídkou flexibilní spolupráce) a Behiro (s osobnostními testy).

Věřím, že #BezPrace má velký potenciál pomoci lidem, kteří se teď nedobrovolně ocitli v situaci, kdy práci hledají a nebyli na to připraveni. Zároveň je to určitě šance ukázat, že HR nejsou jen ti lidé, kteří s vámi dělají pohovor nebo sepisují smlouvy, ale že je to spousta super lidí, kteří vám mohou pomoci tím, čemu rozumí nejlépe — hledáním práce.

Propojovat začneme zítra. Profily si můžete vytvořit už teď.

www.bezprace.cz

Přihlaste se k odběru
Už vám nic nového neuteče díky mému e-mailovému občasníku.
Přečtěte si také...

Novoroční ohlédnutí: Exponenciální rok 2021

Kdybych měl vybrat jedno slovo, které by mělo vystihnout rok 2021 z mého pohledu, tak by to bylo exponenciální. Po všech směrech.

1. 1. 2022 · 2 minuty čtení

Ahoj Neliso

26. 2. 2021 · 1 minuta čtení

O startupech pro ČT24

5. 2. 2021 · 1 minuta čtení

Po Praze se prohání žraloci

3. 2. 2021 · 1 minuta čtení